PIRKIMO TAISYKLĖS

PREKIŲ UŽSAKYMAS:

Atsiskaityti galima naudojantis Swedbank, Seb, Luminor, Citadele ir Šiaulių bankas elektroninės bankininkystės paslaugomis. Atsiskaitymai galimi euro valiuta. Mokėjimai apdorojami naudojantis MakeCommerce.lt mokėjimų platforma.

Atliekant bankinį pavedimą, paskirtyje nurodykite užsakymo numerį.

Užsakymas pradedamas vykdyti gavus mokėjimo patvirtinimą ir išsiunčiamas per 1-2 d.d.

Po užsakymo pateikimo el.paštu gausite patvirtinimo laišką su visa užsakymo informacija.

Išsiuntus prekę, gausite laišką el. paštu su siuntos sekimo nuoroda.

PREKIŲ GRĄŽINIMAS:

Jeigu jūsų netenkina gautos prekės, (matote akivaizdų broką, prekė yra nekokybiška ar pažeista) prašome susisiekti el.paštu info@minibook.lt arba facebook žinute.

Prekės gali būti grąžintos per 14 dienų nuo prekių pristatymo dienos.

Grąžintos prekės turi atitikti šiuos kriterijus: prekės nebuvo sugadintos, prekės nebuvo naudojamos, prekės yra originalioje ir nepažeistoje pakuotėje.

Nekokybiškų prekių grąžinimo išlaidas kompensuoja pardavėjas. Už brokuotas ir nekokybiškas prekes, pradavėjas įsipareigoja grąžinti pinigus per 10 d.d. nuo gražintų prekių datos. 

PREKIŲ PRISTATYMAS:

Po užsakymo patvirtinimo prekės suruošiamos ir išsiunčiamos per 1-2 d.d.

Lietuvoje prekės siunčiamos paštomatais Omniva arba LP Express. Pristatymo kaina nuo 2,50€.

Yra galimybė atsiimti prekes Pasvalio mieste.

Siuntimas į užsienį kainuoja nuo 8,00 €. Pristatymas svyruoja priklausomai nuo valstybės į kurią siunčiama prekė. Dėl siuntimo terminų ar kitų klausimų susijusių su siuntimu į užsienį susisiekite facebook žinute arba el.paštu info@minibook.lt.

Šventiniu laikotarpiu dėl padidėjusio siuntų skaičiaus prekių pristatymas gali užtrukti keliomis dienomis ilgiau nei įprasta.