PLAČIAU APIE MINIBOOK IDĖJĄ

Esu Julija, Minibook.lt įkūrėja. Visų pirma, turiu paminėti, jog ši idėja gimė kartu su mano pirmagimiu Jokūbu, tad drąsiai sakau - visa kūryba yra mudviejų darbas. Aš - kūrėja, o Jokūbas mano įkvėpimas ir idėjų generatorius, kuris viską išbando pirmas. Mūsų kurti produktai auga kartu su sūnumi, tad viskas yra išbandyta ir patikrinta su didžiule meile ir atsidavimu.
Kaip ir visos pirmakartės mamos, daug domėjausi apie artėjantį gimimą, kaip pasiruošti, ką turėti ir kaip galiu padėti kūdikiui lavintis ir tobulėti nuo pat pirmųjų gyvenimo savaičių. Taip ir gimė pirmasis mūsų darbas - lavinamosios kortelės kūdikiams. Vis stebėdavausi, kaip mažylis susikaupęs stebi ir akytėmis gaudo nespalvotus paveikslėlius, kaip ilgai išbūna ant pilvuko ir bando kelti galvytę šių kortelių dėka.  Neliko abejonių - noriu pasidalinti šiomis kortelėmis su kitomis mamytėmis ir jų mažyliais!
O KAS TOLIAU?

Man labai pasisekė - aš radau tai, ko ilgai ieškojau! Minibook.lt tai mano veikla, hobis, darbas ir poilsis. Aš mėgaujuosi šiuo procesu - noriu įgyvendinti idėjas, kurti ir siekti geriausių variantų savo kurtuose darbuose. Lavinamosios kortelės kūdikiams buvo mano pirmasis kurinys, o naujos idėjos gimsta kiekvieną dieną, tad su nekantrumu laukiu ir kitų savo darbų, kuriais būtinai pasidalinsiu su Jumis. Lavinti ir džiuginti - žodžiai, puikiai apibūdinantys šios krautuvėlės idėją.